HAKKIMIZDA

 

         HAKKIMIZDA : Esenkent Nakliyat; 1994 yılında Süleyman Küçer tarafından kurulup hizmetlerine başlamıştır. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Esenkent Nakliyat, önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyor. Bir çok kurum ve kişi referansları bulunan Esenkent Nakliyat; tasarımlarıyla en iyiyi sunma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

         Esenkent Nakliyat bugün yılların bilgi ve tecrübesinin birikimiyle, her geçen gün gelişen teknolojiyle hizmetini ve vizyonunu küresel boyutlarda yenileyerek ve geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştiren, uygulayan ve destekleyen yapısı ile Türkiye'nin önde gelen nakliyat firması olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

         Esenkent Nakliyat; Tecrübeli kadrosuyla müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İlgilendiğiniz her hangi bir konuyla ilgili küçük de olsa bilgi almak için aradığınız takdirde, Esenkent Nakliyat ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi yönlendirebilecek bir müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

         AMACIMIZ : Öncelikle müşteri memnuniyetine bağlı olarak saygın, güvenilir, çağdaş ve modern bir firma olmaktır. Türkiye ile Dünyadaki 173 ülke arasında yaptığımız taşımacılık ile guru duyuyoruz. Eşyalarınızı evden eve, şehirden şehire, Türkiye'den Dünyadaki 173 ülkeye ve bu ülkelerden, Türkiye'ye uzman kadrolarımızla, en titiz ambalajcılarımızla, taşıyıcılarımız, istifleyicilerimiz, ustalarımız, marangozlarımız, 15 Adet öz malı araçlarımız ve Konteynırlarımızla 24 saat size hizmet vermekten onur duyarız.

         Eşyalarınız firmamızın size sağlayacağı ücretsiz hizmet veren ekspertiz tarafından tespit edilir. Bu tespitin amacı eşyanızı alabilecek aracımızın boyutlarını, eşyalarınızı taşımada bulunacak personel sayımızı, ambalaj ve paketleme için gerekli olan malzeme miktarının belirlenmesinde yardımcı olup en doğru fiyatlandırmaya kolaylık sağlayacaktır. Paketleme işlemini müşterilerimizin yapabileceği gibi makul bir fiyat karşılığında bizim personelimiz tarafından da yapılabilmektedir. (Giyisi, Kırtasiye, Züccaciye vs.)

         Mobilyalarınızın demontajı ve nakil edilen yerde montajı kaliteli ve bilgili marangozlarımız tarafından yapılacaktır. Mobilyalar, beyaz eşyaların ve oturma gruplarının ambalajlanması en doğru biçimde yapılacak ve taşıma işlemi gerçekleşecektir. Sizin ve dolayısıyla bizim için gerçekten değerli olan piyano ve para kasası gibi eşyalarınıza ekstra ilgi gösterilmesi gerektiğinden yine makul bir fiyata ekstra hizmeti göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Yanaşma mesafesi 30 adımdan fazla ise personel sayımızın aratacağı için ekstradır. Hiç sorunsuz, stressiz taşınma hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Bir nakliye firmasından daha ne istersiniz?


Sosyal Medya

Delicious Twitter Flickr LinkedIn Skype Yahoo!

Harita

İletişim Bilgilerimiz

Firma Esenkent Nakliyat
Adres Esenkent Mh. Talatpaşa Cd. Erguvan Evleri C-17 B Girişi Daire:2 Esenkent - İstanbul
Telefon 0 212 672 72 04
Turkcell0 532 774 10 72
Vodafone0 542 479 43 13
Avea0 506 744 27 57
E-Mail info@esenkentnakliyat.com